Ceník

Dorty na objednávku

Dorty jsou pečeny pouze na objednávku minimálně 2 - 3 týdny dopředu. Objednávejte prosím s předstihem, mohlo by se stát, že kapacita již bude plně obsazena. Pracujeme s kvalitními surovinami, používáme výhradně máslo, smetanu, mascarpone, čerstvé ovoce. Náhražky a jiné směsi u nás nikdy neochutnáte. Potahované dorty bohužel neděláme, vzhled dortu se dá přizpůsobit vašim představám. Před objednáním dortu si promyslete níže uvedené příchutě, vzhled a velikost dortu, na všem ostatním se můžeme domluvit telefonicky nebo po domluvě přímo v kavárně.

Příchuť korpusu: světlý, čokoládový, red velvet, ořechový, mrkvový, banánový, kokosový, makový, Margot nebo Tiramisu

Příchuť krému: vanilkový, čokoládový, Oreo, straciatella, malinový, pistáciový nebo kokosový

Krémy do dortu jsou pouze z mascarpone a šlehačky.

V dortu může také být čerstvé ovoce. Na přání mohou být korpusy potřeny marmeládou nebo slaným karamelem.

Vzhled dortu: vzhled dortu je dělán podle vaší předlohy, kterou se necháme inspirovat nebo nám můžete nechat volnou ruku. Potřebujeme vědět pro koho dort bude, věk, pohlaví, jaké jsou jeho oblíbené barvy a případné alergie.

Celý dort může být politý bílou nebo tmavou čokoládou nebo karamelem. Ke zdobení používáme např. ovoce, květiny, makronky, pusinky, pralinky, ořechy, jedlý papír..

Velikost dortu:

Nejmenší možný: 15 cm (6-8 lidí) – cena od 800 Kč

20 cm (10-14 lidí) - cena od 1250 Kč

25 cm (16 lidí) - cena od 1 400 Kč

28 cm ( 20 lidí) – cena od 1 800 Kč

Cena dortu se také odvíjí od složitosti zdobení, modelace nebo tisku na jedlý papír.

Dorty jsou baleny do pevné krabice pro bezpečný převoz, krabice je připočtena k ceně dortu. Výdej dortů probíhá v kavárně, platba je možná v hotovosti. Ukázky naší práce můžete vidět ve fotogalerii.